Materac MALDINII MAXI MIRROR - 7 Strefowy BARDZO TWARDY H5

870,00 zł

MATERAC BARDZO TWARDY - DWUSTRONNY

NIE ROLOWANY!!!

TRANSPORT MATERACA NA PŁASKO

Więcej szczegółów

14 dni na zwrot towaru
Czas dostawy: do 3 dni roboczych
Darmowa dostawa w całym kraju!
Głębokość:200 cm
Sprężyna:Typu POCKET
Ilość Sprężyn na m²:270
Góra Materaca:H5 TWARDY/BARDZO TWARDY
Dół Materaca:H5 TWARDY/BARDZO TWARDY
Polecany dla osób z wagą:80 kg - 100 kg + (idealny dla osób ciężkich)
Wysokość Materaca:27 cm
Gwarancja:4 lata
Czas Realizacji:3 dni robocze
Czas Dostawy:5 dni roboczych

Więcej informacji

Materac MALDINII MAXI MIRROR - 7 Strefowy BARDZO TWARDY

Materac MALDINII MAXI - DWUSTRONNIE TWARDY H5, na potrójnej warstwie pianki o zwiększonej gęstości i wytrzymałości (odpornej na wgniecenia)  oraz POTRÓJNEJ warstwie kokosu naturalnego dwustronnie lateksowanego z każdej ze stron, zapewnia nam idealnie twardy materac.

NAJTWARDSZY MATERAC DWUSTRONNY Z OFERTY!

  • Pianka Ecohard T30 - pianka średnio twarda, z wyjątkiem, że jest o zwiększonej gęstości niż standardowe pianki stosowane u konkurencji. Dzięki piance ecohard zawdzięczamy odporność na wgniecenia i wszelkie zapadanie się materaca nawet po latach użytkowania, a dodatkowo zapewnia nam wygodę i komfort snu.

  • Mata kokosowa - służy do poprawiania jakości materacy. Produkt został wykonany z naturalnych włókien uzyskanych ze skorupy orzecha kokosowego, które zostały poddane odpowiedniej obróbce, zapewniającej ich trwałość przez długi czas. Kokos utwardza, polepsza cyrkulację powietrza, wchłania wilgoć oraz wydłuża okres eksploatacji materaca.​

  • Wykładzina syntetycznastosowana w naszych materacach wykładzina jest znacznie trwalsza niż standardowe filce. Nadaje materacu sprężystości oraz oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki.

  • Formatka sprężynowa 7-strefowa - składa się ze sprężyn, umieszczonych indywidualnie w osobnym, wykonanym z materiału woreczku. Każda sprężyna kieszeniowa pracuje niezależnie od drugiej. Indywidualna praca sprężyn zapewnia odpowiednie dopasowanie do ciała, dostarczając pełną wygodę oraz spokojny sen. Jest idealnym wyborem dla par, gdyż sprężyny nie przenoszą drgań oraz ruchy osoby śpiącej obok są praktycznie nieodczuwalne.

  • MATERAC DWUSTRONNY

  • ORTOPEDYCZNY

  • WYSOKO ELASTYCZNY

  • MOŻLIWOŚĆ PRANIA POKROWCA W 40°C

  • STOSOWANE CERTYFIKOWANE MATERIAŁY

Zobacz też