ŁÓZKA Jest 22 produktów.

per page
 • Łóżko DAIZZY to doskonała propozycja dla najmłodszych użytkowników. Prosta forma w modnej kolorystyce jest doskonałymuzupełnieniem każdego tradycyjnego oraz nowoczesnego pokoju. Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut. Dodatkowo łóżko można wyposażyć w meble z serii DAIZZY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym.

  490,00 zł
 • Łóżko MIKKY to doskonała propozycja dla najmłodszych użytkowników. Prosta forma w modnej kolorystyce jest doskonałymuzupełnieniem każdego tradycyjnego oraz nowoczesnego pokoju.  Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut. Dodatkowo łóżko można wyposażyć w meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym.

  470,00 zł
 • Łóżko MIKKY to doskonała propozycja dla najmłodszych użytkowników. Prosta forma w modnej kolorystyce jest doskonałymuzupełnieniem każdego tradycyjnego oraz nowoczesnego pokoju. Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut.Posiada pojemnik na pościel. Dodatkowo łóżko można wyposażyć w meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w...

  760,00 zł
 • Łóżko DAIZZY to doskonała propozycja dla najmłodszych użytkowników. Prosta forma w modnej kolorystyce jest doskonałymuzupełnieniem każdego tradycyjnego oraz nowoczesnego pokoju. Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut. Dodatkowo łóżko można wyposażyć w meble z serii DAIZZY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym.

  490,00 zł
 • Łóżko GRACE łączy nowoczesny skandynawski styl z solidnym wykonaniem i komfortem spania co jest dodatkowym atutem.  Jasne wybarwienie z drewnianymi nogami dodaje uroku oraz nadaje całemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd a dodatkowy system mebli GRACE pozwoli stworzyć dowolny zestaw, który możemy dopasować do potrzeb i wielkości pokoju dziecięcego lub...

  470,00 zł
 • Łóżko KAMA z dekoracyjnym tapicerowanym zagłówkiem to doskonała propozycja do każdej nowoczesnej sypialni.Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut.  Połączenie czarnego elementu tapicerowanego oraz jasnego drewna,nadaje wyszukanego wyglądu, który wpasuje się w aktualne trendy. 

  880,00 zł
 • Łóżko CEZAR o prostym stylu, z dekoracyjną drewnianą wstawką w zagłówku łózka z oświetleniem Led. Dodatkowym walorem łóżka jest szuflada na pościel.  Schowek w bocznej części łóżka może służyć w dzień do przechowywania pościeli, a także w nocy do przechowania dekoracyjnego pledu. 

  1 200,00 zł
 • Łóżko MALEZJA to doskonała propozycja do nowoczesnych oraz tradycyjnych sypialni. Prosta forma w modnej kolorystyce,solidne wykonane oraz komfort spania to dodatkowy atut. Posiada pojemnik na pościel.Dodatkowo łóżko można wyposażyć w meble z serii MALEZJA, tworząc świetne miejsce do przechowywania w sypialni.

  960,00 zł
 • Łóżko ERIN z efektownym zagłówkiem ze wstawką z lakierowanego szkła to doskonała propozycja do każdej nowoczesnej sypialni. Solidne wykonane to dodatkowy atut. Połączenie czarnego półpołysku oraz białego matu, nadaje wyszukanego wyglądu,który wpasuje się w aktualne trendy. 

  710,00 zł
 • Łóżko MONACO z dekoracyjnym zagłówkiem w modnej kolorystyce o wyszukanym wyglądzie, który wpasuje się w aktualne trendy. MONACO to doskonała propozycja do każdej nowoczesnej sypialni. Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut.

  860,00 zł
 • Łóżko PRESTON z efektownym zagłówkiem z zastosowanym oświetleniem LED charakteryzuje się solidnym wykonaniemoraz komfortem spania. Posiada głęboką szufladę na pościel co gwarantuje wygodne użytkowanie. Dodatkowo łóżko można wyposażyć w dodatkowe meble z serii PRESTON, tworząc świetnemiejsce do przechowywania w sypialni.

  1 200,00 zł
 • Łóżko SIENA to doskonała propozycja do każdej tradycyjnej oraz nowoczesnej sypialni.  Prosta forma w modnej kolorystyce,idealnie wpasuje się do każdej aranżacji. Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut.

  700,00 zł