KOMODY

Short dress, long dress, silk dress, printed dress, you will find the perfect dress for summer.

KOMODY Jest 49 produktów.

per page
 • Komoda BONITA 230 cm szerokości to połączenie ponadczasowego designu z funkcjonalnością jakiej oczekuje każdy domownik. Długa konstrukcja komody nadaje jej niezwykłą uniwersalność do zastosowania jej w każdym zakątku domu. Idealnie wpasowuje się do salonu, jadalni , pokoju dziennego, biurowego a także jako mebel do korytarza.

  1 150,00 zł
 • Komoda MIKKY to praktyczny mebel do pokoju dziecięcego, urzeka kolorowymi dekoracyjnymi uchwytami oraz prostym wzornictwem. Posiada cztery pojemne i praktyczne szuflady. Dzięki ponadczasowej kolorystyce dopasujesz komodę do każdej aranżacji. Komodę można wyposażyć w dodatkowe meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym.

  530,00 zł
 • Komoda BONITA 160 cm szerokości to połączenie ponadczasowego designu z funkcjonalnością jakiej oczekuje każdy domownik. Długa konstrukcja komody nadaje jej niezwykłą uniwersalność do zastosowania jej w każdym zakątku domu. Idealnie wpasowuje się do salonu, jadalni , pokoju dziennego, biurowego a także jako mebel do korytarza.

  850,00 zł
 • Komoda DAIZZY to praktyczny mebel do pokoju dziecięcego, urzeka kolorowymi dekoracyjnymi uchwytami oraz prostym wzornictwem.Posiada cztery pojemne i praktyczne szuflady.  Dzięki ponadczasowej kolorystyce dopasujesz komodę do każdej aranżacji. Komodę można wyposażyć w dodatkowe meble z serii DAIZYY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju...

  540,00 zł
 • Komoda MANCHESTER o prostym kształcie i skromnej stylistyce. Praktyczna komoda, doskonale sprawdzi się w saloniez pozostałymi meblami z serii MANCHESTER.  Bardzo pojemna, wyposażona w dwie otwierane szafki z półkami oraz w cztery szuflady.Walorem jest modny deseń, który idealne dopasujesz do każdego pomieszczenia.

  750,00 zł
 • Komoda GRACE łączy nowoczesny skandynawski styl z funkcjonalnością oraz komfortem codziennego użytkowania. Pakowna, z trzema pojemnymi szufladami.   Jasne wybarwienie ze skórzanymi uchwytami dodaje uroku oraz nadaje całemu wnętrzuniepowtarzalny wygląd a dodatkowy system mebli GRACE pozwoli  stworzyć dowolny zestaw, który możemy dopasowaćdo potrzeb i...

  440,00 zł
 • Komoda GRACE łączy nowoczesny skandynawski styl z funkcjonalnością oraz komfortem codziennego użytkowania.Pakowna, z  czterema szufladami oraz tradycyjnie otwieraną półką.  Jasne wybarwienie ze skórzanymi uchwytami dodaje uroku oraz nadajecałemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd.

  520,00 zł
 • Komoda HARRY to praktyczny mebel do każdego pomieszczenia, urzeka modnymi srebrnymi uchwytami oraz prostym wzornictwem.Posiada cztery pojemne i praktyczne szuflady. Dzięki ponadczasowej kolorystyce dopasujesz komodę do każdej aranżacji. Komodę można wyposażyć w dodatkowe meble z serii HARRY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym...

  525,00 zł
 • Komoda KATE to praktyczny mebel do każdego pomieszczenia, urzeka modnymi srebrnymi uchwytami oraz prostym wzornictwem.Posiada cztery pojemne i praktyczne szuflady. Dzięki ponadczasowej kolorystyce dopasujesz komodę do każdej aranżacji.  Komodę można wyposażyć w dodatkowe meble z serii KATE, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym lub...

  540,00 zł
 • Komoda KATE to praktyczny mebel do każdego pomieszczenia, urzeka modnymi srebrnymi uchwytami oraz prostym wzornictwem.Posiada cztery pojemne i praktyczne szuflady. Dzięki ponadczasowej kolorystyce dopasujesz komodę do każdej aranżacji.  Komodę można wyposażyć w dodatkowe meble z serii KATE, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym lub...

  540,00 zł
 • Komoda SHARON to prosty i funkcjonalny mebel, wyróżnia się modną kolorystką, którą z pewnością dopasujesz do wielu aranżacji. Posiada trzy pojemne szuflady ułatwiające  przechowywanie ubrań lub podręcznych akcesoriów. 

  500,00 zł
 • Komoda KAMA z 4 szufladami to niewielki mebel, praktyczny i uniwersalny.  Klasyczny mebel do przechowywania,który świetnie współgra z większością aranżacji zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy.Komoda mimo swych niewielkich rozmiarów, daje dużo możliwości.

  460,00 zł
 • Komoda KAMA z czterema szufladami i dwiema tradycyjnie otwieranymi szafkami z półkami w środku. Praktyczna i uniwersalna. Klasyczny mebel do przechowywania, który świetnie współgra z większością aranżacji zapewniając dodatkowe miejscedo przechowywania podręcznych rzeczy.

  675,00 zł
 • Komoda CEZAR wyposażona została w cztery głębokie szuflady oraz dwie szafki z półką w środku. Dodatkowo na górnym blaciekomody możesz wyeksponować ulubione przedmioty! Na uniwersalny i nowoczesny styl komody wpływa zastosowana kolorystykaoraz prosty kształt. Detalem dekoracyjnym są drewniane uchwyty. Komodę możesz zestawić z innymi elementami z serii...

  675,00 zł
 • Komoda CEZAR z 4 szufladami to niewielki mebel, praktyczny i uniwersalny. Klasyczny mebel do przechowywania, który świetnie współgraz większością aranżacji zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy. Komoda mimo swych niewielkichrozmiarów, daje dużo możliwości.

  470,00 zł
 • Komoda MALEZJA to prosty i funkcjonalny mebel, wyróżnia się modną kolorystką, którą z pewnością dopasujesz do wielu aranżacji. Posiada cztery pojemne szuflady z modnymi srebrnymi uchwytami ułatwiające  przechowywanie ubrań lub podręcznych akcesoriów. Komodę można wyposażyć w dodatkowe meble z serii MALEZJA, tworząc świetne miejsce do przechowywania w...

  430,00 zł
 • Komoda ERIN z modnymi wstawkami z lakierowanego szkła to efektowny mebel o nowoczesnym i stylowym wyglądzie,który wpasuje się w aktualne trendy.  Wyposażona została w cztery pakowne szuflady. Połączenie czarnego półpołyskuoraz białego matu, nadaje komodzie wyszukanego wyglądu.

  420,00 zł
 • Komoda MONACO z 4 szufladami to niewielki mebel, praktyczny i uniwersalny w modnej kolorystyce. Klasyczny mebel do przechowywania, który świetnie współgra z resztą mebli z serii MONACO tworząc dodatkowe miejsce do przechowywania. Komoda mimo swych niewielkich rozmiarów, daje dużo możliwości.

  525,00 zł
 • Komoda MELBOURNE z gustownymi uchwytami to efektowny mebel o nowoczesnym i stylowym wyglądzie, który wpasuje się w aktualne trendy. Wyposażona została w trzy pakowne szuflady oraz dwie szafki z półką w środku. Połączenie czarnego półpołysku oraz białego matu,nadaje komodzie wyszukanego wyglądu.

  720,00 zł
 • Komoda PRESTON z 4 szufladami to niewielki mebel, praktyczny i uniwersalny.  Klasyczny mebel do przechowywania,który świetnie współgra z większością aranżacji zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy.Komoda mimo swych niewielkich rozmiarów, daje dużo możliwości.

  480,00 zł
 • Komoda MARRY wyposażona została w jedną szeroką szufladę oraz szafkę z dwoma tradycyjnie otwieranymi drzwiami z półką w środku. Na uniwersalny styl komody wpływa zastosowana kolorystyka oraz prosty kształt. Detalem dekoracyjnym są klasyczne srebrne uchwyty.

  335,00 zł
 • Komoda BRAGO zaskoczy Cię najwyższą funkcjonalnością, połączenie szuflad i półek ukrytych w zamykanej szafce świetniesprawdzi się w salonie, sypialni, a także w każdym innym pomieszczeniu, gdzie może spełniać funkcje przechowywania. Ponadto na blacie komody można ustawić dekoracyjne detale. Stylowa i klasyczna komoda wpasuje się do wielu aranżacji.

  610,00 zł
 • Komoda SUSAN zaskoczy Cię najwyższą funkcjonalnością, połączenie szuflad i półek ukrytych w dwóch szafkach świetniesprawdzi się w salonie, sypialni, a także w każdym innym pomieszczeniu, gdzie może spełniać funkcje przechowywania. Ponadto na blacie komody można ustawić dekoracyjne detale. Stylowa i klasyczna komoda wpasuje się do wielu aranżacji.

  690,00 zł
 • Komoda SUSAN zaskoczy Cię najwyższą funkcjonalnością, połączenie szuflad i półek ukrytych w dwóch szafkach świetniesprawdzi się w salonie, sypialni, a także w każdym innym pomieszczeniu, gdzie może spełniać funkcje przechowywania. Ponadto na blacie komody można ustawić dekoracyjne detale. Stylowa i klasyczna komoda wpasuje się do wielu aranżacji.

  690,00 zł