KAMA Jest 5 produktów.

 • Stolik nocny KATE to prosty i funkcjonalny mebel. Wyróżnia się ponadczasową kolorystką, którą z pewnością dopasujesz do wieluaranżacji. Posiada dwie pojemne szuflady ze srebrnymi uchwytami.  Stolik można wyposażyć w dodatkowe meble z serii KATE,tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym, młodzieżowym lub sypialni.

  285,00 zł
 • Stolik nocny KAMA posiada kompaktowe rozmiary, które dopasujesz nawet do niewielkiego pomieszczenia. Wyróżnia się modnąkolorystką, którą z pewnością dopasujesz do wielu aranżacji. Posiada dwie pojemne szuflady z modnymi czarnymi uchwytami.Stolik można wyposażyć w dodatkowe meble z serii KAMA, tworząc świetne miejsce do przechowywania w sypialni.

  230,00 zł
 • Łóżko KAMA z dekoracyjnym tapicerowanym zagłówkiem to doskonała propozycja do każdej nowoczesnej sypialni.Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut.  Połączenie czarnego elementu tapicerowanego oraz jasnego drewna,nadaje wyszukanego wyglądu, który wpasuje się w aktualne trendy. 

  880,00 zł
 • Komoda KAMA z 4 szufladami to niewielki mebel, praktyczny i uniwersalny.  Klasyczny mebel do przechowywania,który świetnie współgra z większością aranżacji zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy.Komoda mimo swych niewielkich rozmiarów, daje dużo możliwości.

  460,00 zł
 • Komoda KAMA z czterema szufladami i dwiema tradycyjnie otwieranymi szafkami z półkami w środku. Praktyczna i uniwersalna. Klasyczny mebel do przechowywania, który świetnie współgra z większością aranżacji zapewniając dodatkowe miejscedo przechowywania podręcznych rzeczy.

  675,00 zł