MIKKY Jest 10 produktów.

 • Komoda MIKKY to praktyczny mebel do pokoju dziecięcego, urzeka kolorowymi dekoracyjnymi uchwytami oraz prostym wzornictwem. Posiada cztery pojemne i praktyczne szuflady. Dzięki ponadczasowej kolorystyce dopasujesz komodę do każdej aranżacji. Komodę można wyposażyć w dodatkowe meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym.

  530,00 zł
 • Stolik nocny MIKKY to prosty i funkcjonalny mebel. Wyróżnia się ponadczasową kolorystką, którą z pewnością dopasujesz do wieluaranżacji.  Posiada dwie pojemne szuflady z kolorowymi uchwytami. Stolik można wyposażyć w dodatkowe meble z serii MIKKY,tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym.

  300,00 zł
 • Biurko MIKKY  posiada uniwersalną kolorystykę oraz szeroką gamę kolorowych uchwytów, dzięki którym dopasujesz mebel do każdejaranżacji.  Wyposażone zostało w przestronny blat, wbudowaną szufladę pod blatem oraz szufladę na podręczne akcesoria i szafkęz półką. Dodatkowo biurko można wyposażyć w meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do przechowywania...

  450,00 zł
 • Półka wisząca MIKKY skonstruowana w formie pięciu otwartych wnęk. Idealna jako biblioteczka do przechowywania książek, drobiazgówlub elementów dekoracyjnych. Bardzo trwała i solidna. Dodatkowy system mebli MIKKY pozwoli stworzyć dowolny zestaw, który możemydopasować do potrzeb i wielkości pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

  260,00 zł
 • Łóżko MIKKY to doskonała propozycja dla najmłodszych użytkowników. Prosta forma w modnej kolorystyce jest doskonałymuzupełnieniem każdego tradycyjnego oraz nowoczesnego pokoju.  Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut. Dodatkowo łóżko można wyposażyć w meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w pokoju dziecięcym.

  470,00 zł
 • Łóżko MIKKY to doskonała propozycja dla najmłodszych użytkowników. Prosta forma w modnej kolorystyce jest doskonałymuzupełnieniem każdego tradycyjnego oraz nowoczesnego pokoju. Solidne wykonane i komfort spania to dodatkowy atut.Posiada pojemnik na pościel. Dodatkowo łóżko można wyposażyć w meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do przechowywania w...

  760,00 zł
 • Szafa dwudrzwiowa MIKKY charakteryzuje się praktycznym przechowywaniem i dużą pojemnością. W jej przestronnym wnętrzu znajdzieszoptymalną ilość półek oraz miejsce do zawieszania ubrań.  Szafa posiada fronty otwierane tradycyjnie, co gwarantuje wygodneużytkowanie. Dodatkowo szafę można wyposażyć w meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do...

  700,00 zł
 • Szafa trzydrzwiowa MIKKY charakteryzuje się praktycznym przechowywaniem i dużą pojemnością. W jej przestronnym wnętrzu znajdzieszoptymalną ilość półek oraz miejsce do zawieszania ubrań.  Szafa posiada fronty otwierane tradycyjnie, co gwarantuje wygodneużytkowanie. Dodatkowo szafę można wyposażyć w meble z serii MIKKY, tworząc świetne miejsce do...

  960,00 zł
 • Regał MIKKY skonstruowany w formie pięciu otwartych wnęk. Idealny jako biblioteczka do przechowywania książek, drobiazgów lub elementów dekoracyjnych. Bardzo trwały i solidny. Dodatkowy system mebli MIKKY pozwoli stworzyć dowolny zestaw, który możemydopasować do potrzeb i wielkości pokoju dziecięcego, młodzieżowego.

  430,00 zł
 • Regał MIKKY skonstruowany z dwóch półek, trzech szuflad oraz szafki bocznej z półkami w środku. Idealny jako biblioteczka,do przechowywania drobiazgów lub podręcznych przedmiotów.  Bardzo trwały i solidny. Dodatkowy system mebli MIKKY pozwoli stworzyć dowolny zestaw, który możemy dopasować do potrzeb i wielkości pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

  560,00 zł