Materac Bonellowy MALDINII CLASSIC - H3 Średniotwardy

600,00 zł

MATERAC ŚREDNIO TWARDY - DWUSTRONNY

NIE ROLOWANY!!!

TRANSPORT MATERACA NA PŁASKO

Więcej szczegółów

14 dni na zwrot towaru
Czas dostawy: do 3 dni roboczych
Darmowa dostawa w całym kraju!
Ilość paczek:1
Szerokość:80cm - 200 cm
Wysokość:21cm - 25 cm
Głębokość:200 cm
Sprężyna:Typu POCKET
Ilość Sprężyn na m²:270
Góra Materaca:H3 Średniotwardy
Dół Materaca:H3 Średniotwardy
Polecany dla osób z wagą:60 kg - 80 kg
Wysokość Materaca:17 cm
Gwarancja:2 Lata
Czas Realizacji:do 3 dni roboczych
Czas Dostawy:do 5 dni roboczych

Więcej informacji

Materac POCKETOWY MIRANDA CLASSIC

SKŁAD MATERACA

Materac średnio twardy, używany do dziś przez wielu ludzi, najczęściej wybierany model w hotelach, szkołach czy pensjonatach, ze względu na stosunkowo niską cenę w porównaniu do wysokiej jakości i trwałości jaką zapewnia materac. Często wybierany przez osoby nie mające specjalnych wymagań co do samego materaca.

  • Pianka EcoHard T30 cechuje się małymi ubytkami sztywności podczas użytkowania oraz dużą wytrzymałością na wysokie i niskie temperatury. Materace te często stosuje się w hotelarstwie, stelażach oraz tapczanach, gdyż dostosowują oraz zadowalają wszystkich użytkowników, zachwycają swoją uniwersalnością. Materace bazujące na piance poliuretanowej zaliczają się do klasy średnio twardych.

  • Wykładzina syntetyczna stosowana w naszych materacach wykładzina jest znacznie trwalsza niż standardowe filce. Nadaje materacu sprężystości oraz oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki.

  • Formatka sprężynowa 7-strefowa - składa się ze sprężyn, umieszczonych indywidualnie w osobnym, wykonanym z materiału woreczku. Każda sprężyna kieszeniowa pracuje niezależnie od drugiej. Indywidualna praca sprężyn zapewnia odpowiednie dopasowanie do ciała, dostarczając pełną wygodę oraz spokojny sen. Jest idealnym wyborem dla par, gdyż sprężyny nie przenoszą drgań oraz ruchy osoby śpiącej obok są praktycznie nieodczuwalne.

  • MATERAC DWUSTRONNY

  • ORTOPEDYCZNY

  • WYSOKO ELASTYCZNY

  • MOŻLIWOŚĆ PRANIA POKROWCA W 40°C

  • STOSOWANE CERTYFIKOWANE MATERIAŁY

Zobacz też