MALEZJA Jest 3 produktów.

  • Komoda MALEZJA to prosty i funkcjonalny mebel, wyróżnia się modną kolorystką, którą z pewnością dopasujesz do wielu aranżacji. Posiada cztery pojemne szuflady z modnymi srebrnymi uchwytami ułatwiające  przechowywanie ubrań lub podręcznych akcesoriów. Komodę można wyposażyć w dodatkowe meble z serii MALEZJA, tworząc świetne miejsce do przechowywania w...

    430,00 zł
  • Stolik nocny MALEZJA posiada kompaktowe rozmiary, które dopasujesz nawet do niewielkiego pomieszczenia.  Wyróżnia się modnąkolorystką, którą z pewnością dopasujesz do wielu aranżacji. Posiada dwie pojemne szuflady z modnymi srebrnymi uchwytami.Stolik można wyposażyć w dodatkowe meble z serii MALEZJA, tworząc świetne miejsce do przechowywania w sypialni.

    220,00 zł
  • Łóżko MALEZJA to doskonała propozycja do nowoczesnych oraz tradycyjnych sypialni. Prosta forma w modnej kolorystyce,solidne wykonane oraz komfort spania to dodatkowy atut. Posiada pojemnik na pościel.Dodatkowo łóżko można wyposażyć w meble z serii MALEZJA, tworząc świetne miejsce do przechowywania w sypialni.

    960,00 zł