CEZAR Jest 4 produktów.

 • Komoda CEZAR wyposażona została w cztery głębokie szuflady oraz dwie szafki z półką w środku. Dodatkowo na górnym blaciekomody możesz wyeksponować ulubione przedmioty! Na uniwersalny i nowoczesny styl komody wpływa zastosowana kolorystykaoraz prosty kształt. Detalem dekoracyjnym są drewniane uchwyty. Komodę możesz zestawić z innymi elementami z serii...

  675,00 zł
 • Komoda CEZAR z 4 szufladami to niewielki mebel, praktyczny i uniwersalny. Klasyczny mebel do przechowywania, który świetnie współgraz większością aranżacji zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy. Komoda mimo swych niewielkichrozmiarów, daje dużo możliwości.

  470,00 zł
 • Stolik nocny CEZAR to klasyczny model, który dostępny jest w ponadczasowej kolorystyce.  Ponadto stolik nocny posiada pojemnąszufladę oraz jedną otwartą półkę, w której możesz przechowywać podręczne przedmioty. Szafkę nocną możesz zestawić z innymielementami z serii CEZAR, tworząc spójny zestaw.

  175,00 zł
 • Łóżko CEZAR o prostym stylu, z dekoracyjną drewnianą wstawką w zagłówku łózka z oświetleniem Led. Dodatkowym walorem łóżka jest szuflada na pościel.  Schowek w bocznej części łóżka może służyć w dzień do przechowywania pościeli, a także w nocy do przechowania dekoracyjnego pledu. 

  1 200,00 zł