MANCHESTER Jest 5 produktów.

 • Witryna MANCHESTER o prostym kształcie z trzema szklanymi półkami oraz z praktyczną zamykaną szafką. Doskonale sprawdzi się w salonie z pozostałymi meblami z serii MANCHESTER. Walorem jest modny deseń, który idealne dopasujesz do każdego pomieszczenia.

  660,00 zł
 • Stolik kawowy MANCHESTER o prostym kształcie i skromnej stylistyce. Praktyczny, z dodatkowym blatem pod spodem. Doskonale sprawdzisię w salonie z pozostałymi meblami z serii MANCHESTER. Walorem jest modny deseń, który idealne dopasujesz do każdego pomieszczenia. 

  380,00 zł
 • Komoda MANCHESTER o prostym kształcie i skromnej stylistyce. Praktyczna komoda, doskonale sprawdzi się w saloniez pozostałymi meblami z serii MANCHESTER.  Bardzo pojemna, wyposażona w dwie otwierane szafki z półkami oraz w cztery szuflady.Walorem jest modny deseń, który idealne dopasujesz do każdego pomieszczenia.

  750,00 zł
 • Szafka RTV MANCHESTER o prostym kształcie i skromnej stylistyce. Praktyczna, doskonale sprawdzi się w salonie z pozostałymimeblami z serii MANCHESTER. Wyposażona w przestronną szafkę, otwartą półkę oraz dwie szuflady.Walorem jest modny deseń, który idealne dopasujesz do każdego pomieszczenia.

  490,00 zł
 • Szafa MANCHESTER o prostym kształcie i skromnej stylistyce. Praktyczna szafa, doskonale sprawdzi się w salonie z pozostałymimeblami z serii MANCHESTER. Bardzo pojemna, wyposażona w przestronne półki oraz głęboką półkę w dolnej części szafy.Walorem jest modny deseń, który idealne dopasujesz do każdego pomieszczenia.

  615,00 zł